Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Зустріч з працівниками Рожищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

   9 листопада фахівцями Рожищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для учнів 9-11 класів проводився тренінг із командоутворення (teambuilding).

   Завдання тренінгового заняття полягало у демонстрації переваг командної роботи, удосконаленні спілкування в колективі, покращенні процесів прийняття командних рішень. Під час заняття учні формували навички успішної взаємодії членів команди в різноманітних ситуаціях, шукали спільні та відмінні інтереси одне одного, підвищували командний дух і отримали заряд позитивного настрою.
   До роботи із учнівською молоддю, з метою надання консультацій з правових питань, залучено спеціаліста Рожищенського бюро безоплатної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мар’яну Демчук. Під час заходу школярів проінформовано про проведення національного соціального проекту «Я МАЮ ПРАВО», головна мета якого не лише ознайомлення нашої молоді з її правами, але й навчити її рішуче діяти та захищати порушені права.

Категорія: Мої статті | Додав: втома (21.11.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: