Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Перемога у конкурсі проектів від Фонду Ігоря Палиці

Педагоги, батьки учнів нашої школи не раз брали участь у проектній діяльності задля покращення матеріальної бази навчального закладу.

І ось у нас ще одна перемога. Навесні 2017 року ініціативна група, у яку увійшли представники педагогічного колективу, батьківського комітету запропонували взяти участі у програмі співфінансування фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Написали проект «Збережемо тепло у рідній і сучасній школі». До співфінансування даного проекту долучилась і Луківська сільська рада і Рожищенська районна рада, батьки, працівники школи, ну і звичайно ж Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Наш проект отримав перемогу у конкурсі. В результаті ми маємо – енергозберігаючі вікна у класних кімнатах початкової ланки, а також ноутбук та мультимедійний проектор.

Для підведення підсумків спільної роботи до школи завітали представники Фонду Ігоря Палиці у Рожищенському районі пані Олена та депутат Рожищенської районної ради Григорій Козакевич, вони відвідали виховний захід присвячений Дню Гідності та Свободи, вручили подарунки учням школи.

Усі учасники освітнього процесу висловлюють щиру подяку працівникам Фонду Ігоря Палиці, голові та депутатам Рожищенської районної ради, голові та депутатам та Луківської сільської ради за надані кошти для співфінансування даної проектної пропозиції.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: втома (17.02.2018)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: